Reakz

ReakZ'as turi savitą požiūrį į elektroninę muziką, jis klausytojus lepins Techno stiliaus muzika.

Tautvydas (ReakZ)

Iš kur sužinojai apie Dj mokyklą?
Per IRC.

Na, muzika tapo kasdienybe, be muzikos - nė dienos, todėl ketinu išbandyti kai ką daugiau, nei vien klausytis muzikos.

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl?
Klausau daug ivairios muzikos pradedant drum&bass ir baigiant minimal ar experimental, bet visų stilių viršūnėje man - Techno!

Na, manau, svarbiausia yra paties žmogaus noras, o dėl mokytojų, jie tikrai moka ramiai ir gerai viską išaiškinti! ;).

Miksavimas - savotiška kūryba, malonumas kažka eksperimentuoti ar sukurti, vieniems tai pramoga kitiems, tai darbas, tretiems - gyvenimas ;).

Geras Dj'us visąlaik turi išleisti savo kūrybos ! :)).

Ką sužinojai besimokydamas Dj mokykloje?
Sužinojau, kaip miksuoja profesionalai, kas yra Dj :), taip pat buvau supažindintas su aparatūra muzikai kurti, neskaitant mokymo dirbti su patefonais ar mikšeriu :).

Idėjos, pasiūlymai..
Manau, ateityje reiktų daugiau rengti Dj mokyklos "tūsiukų" :), taip pat labiau reklamuoti Dj mokyklą, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, kad tokia jau yra ir Lietuvoje, be abejo manau daugiau atsirastų norinčių išmokoti groti :)