dame

Artūras (dame (DiscoFakes))

Iš kur sužinojai apie Dj Mokyklą?
Djscene.lt, Ten ir radau Dj mokyklą, kiek pamenu, skaičiau archyvus ir radau kažkaip netyčia :)

Prasidėjo viskas ne taip jau ir seniai, maždaug prieš porą metų, draugas man dave pasiklausyt kažkokių gabalų, kurie man atrode monotoniški ir nesuprantami, tai buvo "progressive house". Vėliau pagavau kabliką ir pradėjau domėtis visa elektronine muzika, tiesiog norėjosi daigiau ir daugiau muzikos, o ne kasdieninių radijos hitų... susidomėjau grojimu, nes norėjosi būti "arčiau" muzikos... įdomu kas bus toliau :)

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl ?
Man patinka labai daug muzikos stilių ir manau apsiriboti tik vienu tikrai negalėčiau. Kiekviename stiliuje randu ką nors savaip gero, bet dabar mane labiausiai traukia electro/tech house. Įvairūs garsai susuka galvą. Viską pamiršti ir mėgaujiesi :)

Mokytojai visur - mokytojai:) Visi padeda ir išklauso, koks bebūtų mokinys. O kai žmonės supranta vienas kitą, mokymas tampa dar smagesnis.

Tikrai tai ne darbas, tai būdas atsipalaiduoti... Kai kurie žmonės žaidžia futbolą, kai kurie važiuoja į šaudyklę, o kai kurie groja, groja kitiems, groja sau ir atskleidzia savo mintis miniai. Įdomu :)

Dj'us yra tas žmogus, kuris priverčia žmones šypsotis, sukuria gerą nuotaiką, grodamas atpalaiduoja kitus.

Ką sužinojai mokydamasis Dj mokykloje?
Sužinojau visai nesudėtingų, bet naudingų dalykėlių. Kurie padeda atverti fantazijos pasaulio vartus.

Idėjos, pasiūlymai, palinkėjimai..
Daugiau šiltų ir spalvotų renginių :) Sveikatos mokytojams, gabių mokinių, ir žinoma gerų miksų :)

Tavo žodis.
Viskas kas buvo blogiu taps gėriu :)