moonbird

Vytautas (moonbird)

18 m. (gimtadienis 1988.01.16)

Iš kur sužinojai apie Dj Mokyklą?
djscene.lt

Kodėl susidomėjai muzikos kūrimu, bei miksavimo menu?
Nes neisivaizduoju savo gyvenimo be muzikos. Man neužteko tik klausytis, aš norėjau pats padaryti, tai ką girdžiu, bet praėjus neilgam laikotarpiui jau viduriniojoje paauglystėje pradėjau ieškoti savo veido šiame garsų pasaulyje. Ir pagaliau jei tą muzika reikia išgauti, pavykti gali tik įvaldžius miksavimo mena.

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl ?
Trance (diskomfortas,komfortas,diskomfortas), D'n'B (ypač tech ir šiuolaikinis - dėl laužytų ritmų, kurie puikiai ištaško mano smegenis). Žinoma mėgstu klausytis visa experimentinę muziką bei IDM.

Taip.

Tai priemone, kad nebutu idiotišku pauzių, kai visus užveži savo grojimu, o tada bumt ir baigesi gabalas. Ir vėl iš naujo... Tai lyg ne shiaip gabalas - statinys, o tikras dangoraižio statymas. Superciklas.

Tai toks atsipūtęs/neatsipūtęs žmogus, kuris ateina prie savo instrumento ir pažiūrėjęs tiesiai publikai į akis išrėžia viską ką galvoja.

Ką sužinojai mokydamasis Dj mokykloje?
Patyriau, kad CD grotuvai yra pati blogiausia technikos kriptis mixavime. (cia tik mano subjektyvi nuomone;) )

Idėjos, pasiūlymai, palinkėjimai..
Lietuvos jaunųjų Dj čempionatas :), o palinkėti galiu - visada nepamirskite saugoti ausų.

Tavo žodis.
Respect Mindaugas & Vidmantas for their help. Best wishes for You.
Music still makes the world go around.

2006.04