Gratas

Vardas ir nick'as
Gratas (Climax)

Iš kur sužinojai apie Dj Mokyklą?
Draugai... Net pats nežinau, kažkas kažkada užsiminė... Tokie dalykai paslaptyje neišlieka ;)

Man neužtenka vien klausytis muzikos, didelė meilė muzikai verčia tuo užsiimti. Susidomėjau, nes norėjau pats plokšteles sukioti.

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl ?
Drum'n'bass ! Laužyti ritmai ,stiprus bosas, tirštas greitas vokalas, tai padaro mane labai laimingą.

Taip, vos po keleto pamokų žengiau didelį žingsnį į priekį.

Publikai grojama muzika, kuri skamba pagal tavo paties kuriamas taisykles. Tai muzika, kurią pateiki kitaip, iš daugybės ivairių ritmų padarai vieną ilgą ir dar įvairesnį.

Profesionalas, žmogus, turintis savitą stilių, kurį gali išgirsti kiti.Tai žmogus, kuris padaro minią laimingą.

Ką sužinojai mokydamasis Dj mokykloje?
Daug naudingo "stuffo" kaip sankant. Išmokau to, ko dar nemokėjau ir nežinojau apie profesionalų miksavimą.

Idėjos, pasiūlymai, palinkėjimai..
Praplėsti Dj Mokyklos veiklą, kiek įmanoma, labiau. Tai puiki vieta pramokti groti.

Tavo žodis.
When I say "drum en" u say "bass ", drum en ...... , wicked sound..
He gives the rhythm of different bass, I give the lines of a different sound !..

2005.11