MarGo

Apsisprendusi rimtai mokytis DJ MOKYKLOJE, Laima turės ką pasakyti groove house mėgėjams.

Laima (Jocelyn)

15 m. (gimtadienis 1991.03.10)

Iškur sužinojai apie Dj mokyklą?
Radau internete (djscene.lt).

Susidomėjau nes visalaik domėjausi muzika ir vienaip ar kitaip su ja buvau susijusi, o miksavimas yra puiki galimybė išreikšti save per šiuolaikinę muziką, taigi panorau išmėginti tai ;)

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl?
HOUSE, tai man geriausiai skambantis muzikos stilius, kai klausausi HOUSE muzikos jaučiuosi puikiai .) Todėl, aš ir groju šią muziką.

Taip.

Mm..miksavimas,tai tarsi muzikos kūrimas iš tavo mėgstamos muzikos, miksuojant išreiškiu savas mintis ir jausmus .) miksavimas liux dalykas .) miksuokite ir neleiskite dulkėti jūsų aparatūrai .) !

Dj'us - žmogus mylintis muziką, jai atsidavęs, ją suprantantis savaip.

Ką sužinojai mokydamasi Dj mokykloje?
Viskas buvo nauja, išmokau miksavimo meno, sužinojau daug naujų dalykų apie muziką, jos stilius, Dj'us ir pan..

Idėjos, pasiūlymai..
Linkiu, kad Dj mokykla dar ilgai gyvuotų ! ;) Bukit visad linksmi ir geri ! Siūlyčiau daryt daugiau Dj Mokyklos renginių .)
Pagarbėlė tiems kas mus moko ir sugeba suprasti .) nepraraskit kantrybės !