Madkid

Galingus ritmus, kupinus įvairių garsų, mėgstantis Danielius, renkasi griežtai skambančią muziką.

Danielius (madkid)

Iš kur sužinojai apie Dj mokyklą?
Per pažįstamus.

Tiksliai pasakyti negaliu, tesiog miksavimo menas man kažkas nauja, tai ir norėjau pabandyti pats ką nors miksuoti, štai ir išsipildė noras :)

Muzikos stilius, kuris Tau patinka, kodėl?
Patinka daug: Techno, Hardcore, d'n'b..., bet ypač galiu išskirti du: Techno ir Hardcore. Techno stilius man jau savas, nes patinka galingas rimtas, daug garsų. O Hardcore tiems, kas supranta tą pašėlusį stilių :)

Tikrai taip.

Tai kai suvedi "gabalus" ir žaidi jais, kaip tau patinka. Kiekvienas dj'us miksuoja savaip.

Kas, Tavo manymu, yra dj'us?
Tai žmogus, kuriam patinka dirbti su muzika, kurti ją, miksuoti, groti publikai.

Ko reikia norint tapti geru dj?
Kad taptum geru dj, manau, reikia, kaip ir visur, daug darbo, idėjų, praktikos...

Ką nauja sužinojai mokydamasis Dj mokykloje?
Besimokydamas DJ Mokykloje sužinojau daug įdomių dalykų, išgirdau daug naujos muzikos, supratau, kaip grojama ir mikšeriu žaidžiama muzikos garsais, šiaip buvo labai įdomu mokytis - radau tai, ko seniai norėjau.

Idėjos, pasiūlymai..
Siūlyčiau daugiau reklamuotis. Tikrai neabejoju, kad atsiras daugiau žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas muzikos miksavime.

2004.11