Split Pulse

Split Pulse ( On The Wave)

Marius Liaugminas
+370 662 30202
www.myspace.com/splitpulse
www.myspace.com/djsonthewave


Kaip radai savo muziką?
Pati pirma pažintis su muzika buvo, kai gavau kišenpinigių iš močiutės važiuoti į Palangą. Pakeliui išgirdau “Prodigy – Smack My Bitch up”, man labai patiko ir nusipirkau jų albumą “The Fat of the Land”. Vėliau jau atradau “Chemical Brothers”, o ketvirtoje ar penktoje klasėje gavau pasiklausyti Rony Size. Juokinga situacija, visuomet klausiau dnb, šeštoje klasėje gavau minimal-techno kasetę, paklausiau ir numečiau į kampą – nepatiko. Po poros metų vėl ją susiradau ir pradėjo patikti :)

O kaip sugalvojai groti publikai?
Gal tai nebuvo noras būtent groti publikai, bet vis labiau ir labiau patiko klausoma muzika ir norėjau nuveikti daugiau – išreikšti save per muziką, ne vien būti klausytoju, susipažinau su Delonge ir jis papasakojo apie DJ Mokyklą. Sutikau aš jį per vieną “reivą” energetikos muziejuje, dar neremotuotose patalpose, pogrindinėje aplinkoje. Pažinojau jo merginą, kaip tik su ja ir ėjau į tą renginį ir ji mus supažindino. Susipažinus iškart atradome bendrą kalbą - kėlėm bangą! (On The Wave)Ar dažnai repetuoji?
Repetuoju labai dažnai.

Paruoši set'ą ar viskas priklauso nuo nuotaikos blyksnių grojant?
Renginyje viskas priklauso nuo nuotaikos.

Kur labiausiai patiko groti?
20008-12-18 “Havana” klube, buvo tiek žmonių, kad jie netilpo šokių aikštelėjė ir dar apie dvidešimt draugų šoko ant scenos už mūsų, nes salėje nebebuvo vietos. O kitas orgnizuotas “Techno Rebels”, kai atvažiavo Jeffas Milliganas.

Ar Tau grojant buvo nutikę kas nors neįprasto?
Priėjo pagyvenusi moteris (apie 40) ir bandė iš manęs atimti mano gėrimą. Kadangi neatidaviau, ji pradėjo priekaištauti, kodėl aš dirbdamas ragauju gėrimus, kad negaliu darbo metu gerti, ir prašė paleisti lietuviškos pop muzikos!?

Kokios nuotaikos ir mintys aplanko Tave grojant?
Priklauso nuo vietos ir nuo publikos, bet šiaip dažniausiai visados būnų geros nuotaikos. Sukasi mintis kokį kitą gabalą parinkus.

Kokius mėgsti renginius kaip lankytojas?
Vis groju renginiuose ir nebelieka laiko kur kitur nueiti, tai tiesiog taip įpratau, kad jeigu negroju niekur, tai niekur ir neinu, norisi ir pailsėti.

Kur dingsta pogrindiniai renginiai? Lieka tik klubai?
Apskritai viskas labia keičiasi, manau, kalta muzika, kūrėjai tarsi išsisėmė. Jau kiekvienas gali kurti muziką tiesiog turėdamas kompiuterį, tad ir prikuria bet ko, prikuria bedvasės muzikos. Daug žmonių groja bedvasius kūrinius, kurie net nėra verti dėmesio. Anksčiau kiekvienas atsiradęs naujas techno kūrinys turėdavo pogrindinį prieskonį, spindesį. Dabar nebelieka dvasingos muzikos, turiu perklausyti šimtą naujų kūrinių ir, ko gero, nerasiu iš karto kažko gero, kažko, kas iš karto patiktų.
Dešros be konservantų net MAKSI**JE rasti sunku ;)
Daug dabartinių dj’ų net neskiria, kas yra techno, griebia sunkesnį stilių ir mano, kad tai yra techno. 10 Kuriose Vilniaus vietose Tau patinka leisti laiką ? Net nežinau....... nesėdžiu mieste be reikalo, o jei sėdžiu, tai retai. Patikdavo "Mokytojų namų" kiemelyje, o dabar patinka čia – banko saugykloje.Tavo mėgstamiausi dj'ai?
Jeffas Milliganas, Romanas Lindau, Carstenas Fietzas.

Tavo mėgstamiausi elektroninės muzikos stiliai/atlikėjai?
Krushas, Shadowas, be techno klausausi ir tripphop’o.

Tavo mėgstamiausi ne elektroninės muzikos stiliai/atlikėjai?
Jon & Vangelis

Koks Tavo patarimas norintiems tapti dj'ais?
Užlipę ant scenos būkite savimi ir grokite tai, kas tikrai jums patinka, o ne tai, kas “madinga” ar patinka kitiems.Tavo žodis Lietuvos jaunimui...
Jei pradėjote dirbti su muzika, pasidomėkite kiek plačiau, kas ir iš kur atsirado, mokėkite atskirti muzikos stilius, atskirti, kas tikra, o kas ne. Viską išmokite vadinti tikrais vardais.

Ar turi ką pasakyti apie televiziją ar apskritai apie žiniasklaidą?
Stengiuosi žiūrėti kuo mažiau, nes žinios pamažu virsta “Radio show” stiliaus laidomis.

Kokie Tavo netolimos ateities planai, susiję su muzika?
Griežčiau rinksiuosi, kur groti, o kur ne. Pamažu labiau lįsiu iš klubų lauk, ieškosiu įdomesnių vietų renginiams, daugiau laiko skirsiu savo kūrybai.

Kokie Tavo netolimos ateities planai, nesusiję su muzika?
Baigti universitetą!

Ką valgai pusryčių?
Nevalgau, tik geriu juodą arbatą.

Koks Tavo mėgstamiausias patiekalas iš bulvių?
Cepelinai su spirgučiais.

Koks Tavo hobis? (be muzikos)
Kažkada buvo motociklai, bet kadangi muzika suvalgė visą laiką... ;)

O jeigu būtum ne dj'us, kuo norėtum būti ir ką veikti?
Užsiimčiau kita kūrybine veikla, gal pieščiau. Vaikystėje teko piešti.

Ar paliktum Žemės planetą visam laikui, skriedamas su tyrinėtojų ekspedicja į kitas galaktikas? Kodėl taip arba kodėl ne? :)
Ne, tikrai ne, aš net į užsienį nevažiuočiau. Lietuvos nepalikčiau, tad apie planetos palikimą išvis nekalbu. Man Lietuvoje tikrai labai gerai, labai patinka ir niekur kitur nenorėčiau. Nors ir kenčia gimtinė kol kas nuo kvailių, bet mano vieta vis tiek čia, juk viskas susitvarkys.Ar prisimeni ką nors iš tų laikų, kai lankei Dj Mokyklą?
Pirmosios melodijos iš pirmųjų plokštelių, kurias mokėmės suvedinėti, aš pamenu iki šiol. Visa mokyklos aplinka, ypatinga atmosfera, aplink sustatyti patefonai, plokštelės, jų transportavimo dėžės, kolonėlės.

Tavo mintys (pasiūlymai) apie DJ Mokyklą...
Viskas čia vyksta tinkama linkme.

Dabar vėl sėdime DJ Mokykloje, patalpos ir vėl kitos. Koks jausmas?
Dabar kitais tikslais ateinu čia, pabendrauti pasidalinti idėjomis. Jausmas geras, šilta viduje.

Kokia Tavo sėkmės paslaptis? A?
Jei viską žmogus apgalvos ir gyvenime stengsis viską teisingai daryti, jį pasitiks sėkmė.Labiausiai Tau patikusi knyga? Filmas? Miestas?
Knyga "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra", filmo neišsirinksiu, o miestas, be abejo – Vilnius. 29 Kokios spalvos ar spalva dominuotų Tavo darbo kambaryje, miegamajame, virtuvėje? Darbo kambaryje rinkčiausi šviesią smėlio spalva su tamsiais violetinaiis akcentais, miegamajame rudą, o virtuvė būtų spalvinga, dominuotų ryškiai žalia spalva.


2009-10-29

created by baugu.net